середа, 14 вересня 2016 р.

Гімн України для гітари

Гімн України є дуже красивим, та досить мелодійним музичним твором. Михайло Вербицький  вклав увесь свій талант, майстерність та душу аби зробити його таким. Також слід відзначити вагомий вклад Павла Чубинського який написав слова. Адже саме такі сильні слова вірша "Ще не вмерла Україна" надихнули композитора написати музику.
Що може бути краще аніж пісня зіграна в колі близьких друзів чи родичів, котра зворушує душу. Пісня котра нагадує нам, що ми достойні світлого майбутнього, спонукає прагнути кращого і боротись за це.
Дякую що прочитали цей коротенький ліричний відступ :) , а тепер, власне, до справи. Не можу пояснити чому, але у мене пішло маже півтора місяця часу щоб гарно заграти Гімн. Власне, завчити тублатуру було не важко, багато часу пішло на те, аби надати пісні відтінок оригінального звучання, наскільки це можливо. Через таби досить важко передати усю повноту музики. Та все ж трохи терпіння та наполегливості зробили свою справу. Адже, якби це було так просто, то не було б так цікаво.

Як завжди таби розбиті на блоки. В певних місцях були проставлені позначки акордів, вони слугують просто орієнтирами, стартовими позиціями для пальців. З яких на мою думку було зручніше з мінімальними перестановками змінювати позиції для пальців лівої руки. Думаю бувалим гітаристам вони не знадобляться.Національний Гімн України

Ще не вмерла України і слава, і воля,
Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля.
Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.

Приспів.
   Душу, тіло ми положим за нашу свободу.
   І покажем, що ми, браття, козацького роду.

Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону
В ріднім краї панувати не дамо нікому.
Чорне море ще всміхнеться, дід Дніпро зрадіє,
Ще у нашій Україні доленька наспіє.

Приспів.

А завзяття, праця щира свого ще докаже,
Ще ся волі в Україні піснь гучна проляже,
За Карпати відіб'ється, згомонить степами,
України слава стане поміж народами.

Приспів.

Немає коментарів:

Дописати коментар