пʼятниця, 31 жовтня 2014 р.

Положення під час гри на гітарі

Існує всього два основних положення під час гри на гітарі - це гра стоячи і сидячи.

ПОЗИЦІЯ СИДЯЧИ
В даному випадку є можливість для вибору між класичною та стандартною. Перша більш поширена. Вас знадобиться  жорсткий стілець без підлокітників або табурет. Обидві ноги повинні твердо стояти на підлозі.

Стандартна позиція сидячи
Гітара поставлена вигином корпусу на праве бедро. Інструмент тримають так, щоб гриф знаходився в горизонтальному положенні.

Класична позиція
Гітара розміщується так, щоб вигин корпуса гітари ліг на ліве бедро. Гриф гітари припіднятий вгору приблизно на 45 градусів. Можливо знадобиться спеціальна підставка для лівої ноги.

ПОЗИЦІЯ СТОЯЧИ
Для цієї позиції потрібен ремінь для гітари, який перекидується через плече. Кінці ременя кріпляться до спеціальних пуговок гітари. Довжина ременя регулюється так щоб гітара зручно висіла на лівому плечі. Під час гри рух рук нічого не повинно сковувати: руки повинні рухатись вільно без відчутного напруження в зап'ястях. Зазвичай гітара знаходиться на рівні талії, а гриф злегка припіднятий вверх. Слід зауважити, що в такому положенні струни гітари зажимати важче. Під час гри на гітарі також слід потурбуватися про зручний одяг: мішкуваті рукави рубашок та светрів можуть зачіпати струни та глушити їх звук.

Немає коментарів:

Дописати коментар