пʼятниця, 24 жовтня 2014 р.

Типи гітар

Класична гітара
Класична гітара прийшла з Іспанії, тому інакше називається "іспанською". Це невеликий інструмент з характерним "класичним" корпусом і синтетичними (у минулому - жильними) струнами. Пристрій класичних гітар такий, що вони успішно звучать під синтетичними струнами, але металеві струни їм протипоказані в принципі (навантаження від метал.струн майже втричі більше, ніж від синтетики).
 
 
У них легкі корпуси, гриф широкий, плоский і майже завжди без анкера, голівка грифа має характерні "просвіти", а вали кілочків збільшеного діаметру. Підставка так само вельми характерна, струни прив'язуються до неї нескладним вузлом-петлею.

Акустична гітрара
Корпус цієї гітари більший, ніж корпус класичної гітари,  а гриф тонший і трохи зігнутий, щоб легше було грати, особливо якщо у вас невеликі кисті рук. 

Так як тут використовуються сталеві струни і сила натягу більша ніж при використанні нейлонових струн, всередині грифа є анкерний стержень, який дозволяє відрегулювати відстань між струнами та грифом, полегшуючи гру.

Електрогітара
Ця гітара дуже популярна, так як на ній відносно легко грати. Для збільшення гучності інструмент підключається до підсилювача. Гриф зазвичай тонкий і злегка зігнутий для більшої зручності під час гри. Слід мати на увазі, що при покупці такої гітари  доведеться  додатково потратитися на підсилювач.Немає коментарів:

Дописати коментар